امروز سه شنبه  ۸ مهر ۱۳۹۹
۱۳۹۹/۰۱/۰۴- ۰۴:۳۷ - مشاهده: ۹۸۱

اطلاعیه وزارت کشور استرالیا

اطلاعیه وزارت کشور استرالیا

 

با آرزوی سلامتی و تندرستی، از ایرانیان عزیز ساکن استرالیا درخواست می‌شود  برای اطلاع از آخرین تصمیمات دولت استرالیا در خصوص محدودیتهای ورود به استرالیا ناشی از ویروس کرونا، سایت وزارت کشور را در لینک زیر مشاهده نمایید : https://www.homeaffairs.gov.au/news-media/current-alerts/novel-coronavirus.

بر اساس آخرین اعلام رسمی مقامات استرالیا ،  از ساعت ۲۱ روز جمعه مورخ ۲۰ مارس ۲۰۲۰  ، فقط شهروندان و مقیمین استرالیا می‌توانند  به استرالیا سفر نمایند . این افراد پس از ورود لازم است بمدت ۱۴ روز در منزل و یا هتل قرنطینه شوند .

جهت حفظ سلامتی خود و جامعه ایرانی مقیم استرالیا ، همه به توصیه‌های  مقامات استرالیایی در خصوص مبارزه با گسترش ویروس کرونا عمل نماییم .

 

از همه هموطنان عزیزی که بصورت جهانگردی وارد استرالیا شده اند و بدلیل شرایط موجود ناشی از ویروس کرونا نمی‌توانند در زمان مقرر استرالیا را ترک نمایند  درخواست می‌شود قبل از پایان مدت اعتبار روادید خود ، از طریق اداره مهاجرت استرالیا نسبت به تمدید ویزای خود اقدام نمایند.

 برای اطلاع بیشتر و آگاهی از آخرین تصمیمات دولت استرالیا ، سایت وزارت کشور  را در لینک زیر مشاهده نمایید: https://www.homeaffairs.gov.au/news-media/current-alerts/novel-coronavirus

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما