امروز يك شنبه  ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
۱۳۹۸/۰۵/۰۱- ۰۹:۳۱ - مشاهده: ۲۵۳

اطلاعیه نظام وظیفه برای مجوز خروج مشمولین و ثبت نام كنندگان خرید خدمت

به استحضار هموطنان گرامی می رساند مشمولانی كه تا پایان سال 1397 مدت غیبت آنان بیش از 8 سال بوده است و درخواست خرید خدمت خود را تا پایان فروردین 1398 در دفاتر خدمات الكترونیك ( پلیس +10) به ثبت رسانده اند اما به هر دلیلی نتوانسته اند نسبت به خرید خدمت خود اقدام نمایند ، بر اساس اطلاعیه زیر می توانند طبق شرایط مندرج در اطلاعیه زیر ، درخواست خود را پیگیری نمایند.

1. پیگیری خرید خدمت 

به استحضار هموطنان گرامی می رساند  مشمولانی كه تا پایان سال 1397 مدت غیبت آنان بیش از 8 سال بوده است و درخواست خرید خدمت خود را تا پایان فروردین 1398 در دفاتر خدمات الكترونیك ( پلیس +10) به ثبت رسانده اند اما به هر دلیلی نتوانسته اند نسبت به  خرید خدمت خود اقدام نمایند ، بر اساس اطلاعیه زیر می‌توانند طبق شرایط مندرج در اطلاعیه زیر ، درخواست خود را پیگیری نمایند. 

 متن اطلاعیه را اینجا مشاهده نمایید. 

 

2. مجور خروج مشمولین برای دانشجویان مشمول 

به استحضار می رساند كلیه دانشجویانی كه از معافیت تحصیلی استفاده می كردند پس از فارغ التحصیلی ، انصراف ، اخراج و یا ترك تحصیل در صورت داشتن شرایط لازم می‌توانند از مجوز خروج مشمولین برای تردد به كشور استفاده نمایند . برای اطلاع از شرایط به صفحه بخش نظام وظیفه - مجوز خروج مشمولین مراجعه نمایند. 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما